Operator wózka widłowego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
B8 RECRUITMENT Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Do zakładu działającego w branży automotive poszukujemy Operatora wózka widłowego. Oferujemy jak pracę stałą tak i tą na chwilę oraz bardzo szeroki pakiet benefitów, zerknij co dla Ciebie mamy ↓
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie - dofinansujemy paliwo!
Oferujemy
stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z zakładem;
wynagrodzenie od 4 944,24 do 5 127,36 brutto miesięcznie, godziny nocne rozliczane zgodnie z kodeksem pracy;
premie: 800 zł br - premia frekwencyjna CO MIESIĄC, 1000 br - polecenie pracownika, 1000 zł br - premia świąteczna;
dopłata do jedzenia 150 zł br CO MIESIĄC;
szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport - opłacane przez pracodawcę, 1000 zł br dopłata do wakacji, 300 zł br dopłata do okularów, chip ven-dingowy 35 zł, bilety do kiwa, owoce, ciasta, prezent urodzinowy, prezent urodzenie dziecka;
dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł br w zależności od odległości;
pracę w grafiku 3 zmianowym (6-14-22) od pon do pt.
Obowiązki
dostarczanie materiałów, pustych pojemników i sprzętu;
transport wewnętrzny w obrębie działu produkcji;
wsparcie konfiguracji, w tym przygotowanie narzędzi;
przestrzegania zasad bhp;
inne zadania zlecone przez przełożonego.
Wymagania
aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe;
znajomość SAP;
umiejętność pracy w zespole.
Jeśli szukasz stabilnej pracy na cały etat - dobrze trafiłeś! Zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny lub za numerem telefonu 533591777.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132