Operator wózka widłowego
  • Skałka (pow. zawierciański, gm. Włodowice)
śląskie, Skałka (pow. zawierciański, gm. Włodowice), śląskie, Polska
Zakłady Produkcyjne B-D S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Zakłady Produkcyjne B-D S.A. w Zawierciu, zatrudni osobę na stanowisko operator wózka widłowego. Praca w Wytwórni Wód w Skałce, przy produkcji wody mineralnej.
Opis stanowiska
Wymagania
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Na stanowisko operatora wózka widłowego wymagane uprawnienia na wózek widłowy oraz praktyczna umiejętność jego obsługi.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Bezpłatny transport do Wytwórni.

  • Praca śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • Operator Oborniki Śląskie
  • Operator Ząbkowice Śląskie
  • Operator Piekary Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator maszyn śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Piekary Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055