Operator wózka widłowego
  • Lubawa
operator wózka widłowego
Lubawa, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Szukasz pracy w dużej firmie o międzynarodowej renomie? Atmosfera pracy jest dla Ciebie ważna?

Jeśli tak to rozpocznij pracę z nami na stanowisku operator wózka widłowego!

Oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych - UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • obiady od 2 zł,
  • darmowy transport z Rybna, Nowego Miasta Lubawskiego oraz Iławy,
  • dofinansowanie - 20 zł/msc do różnego rodzaju napojów,
  • stałą opiekę profesjonalnego konsultanta,
  • imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin,
  • pracę w miłej atmosferzei bardzo znanej międzynarodowej firmie,
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej.

Zadania

  • dostarczanie wyrobów na linie produkcyjną,
  • obsługa wózka widłowego.

  • Praca Lubawa
  • Operator Lubawa
  • Operator maszyn Lubawa
  • Lubawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179