Operator wózka widłowego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • doświadczenia w pracy z użyciem skanera lub obsłudze wózka jezdniowego

To oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 30,50 zł + premia wskaźnikowa do 800 zł brutto miesięcznie + premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po 3-6 miesiącach
  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • dogodną lokalizację fabryki: dobrze skomunikowana część Wrocławia, duży parking dla zmotoryzowanych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dbałość o samopoczucie pracowników i bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie opieki medycznej w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w PZU

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228