Operator Wózka Widłowego
  • Wrocław, Siechnice
dolnośląskie, Wrocław, Siechnice, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Znajomość zasad bezpiecznej pracy
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę
  • Pełny etat i pracę po 8 h dziennie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork
  • Przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, przedszkole przy zakładzie, organizowane konkursy, siłownia)
  • Duży parking przed firmą
  • Bezpłatny dojazd pracowników (Wrocław, Oława)
  • Program poleceń pracowniczych - 1500 zł

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584