Operator wózka widłowego, darmowe zakwaterowanie
  • Austria
Austria
ABCwork
15. 9. 2024
od 1800 € netto miesięcznie + dodatki za pracę w nocy oraz weekendy

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy Operator wózka widłowego

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego

Kompletowanie zamówień

Pakowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 1800 € netto miesięcznie + dodatki za pracę w nocy oraz weekendy

Zagraniczna umowa o pracę

Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania

Ubezpieczenie

Pomoc w dopełnieniu formalności

Dobre warunki pracy

Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

Doświadczenie jako operator wózka widłowego

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444

Izabela +48 790 448 110

  • Praca Austria
  • Praca za granicą
  • Operator Austria
  • Operator maszyn Austria

  • 110 929
    20 567