Operator wózka widłowego
  • Duchnice
mazowieckie, Duchnice, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Duchnice blisko stacji PKP Ożarów Maz.

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego czołowego w obszarze niskiego i wysokiego składowania
  • Rozładunki, załadunki
  • Dostarczenie towaru do produkcji
Wymagania:
  • Doświadczeniew pracy na wózku widłowym (niski i wysoki skład mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy z dużym gabarytem (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
Oferta:
  • Umowa o pracęz zatrudnieniem bezpośrednio w strukturachfirmy po 3 miesiącach
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca od pon. do pt. na 2 lub 3zmiany
  • Wynagrodzenie około 6500 zł brutto/mies.+ premia regulaminowa 10%
  • Dodatek obiadowy w wysokości ok. 320 zł netto wypłacany co miesiąc
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowegoManpowerGroup Premiumze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584