Operator Wózka Widłowego - Cersanit Distribution Center
  • Opoczno, 26-300
łódzkie, Opoczno, 26-300, łódzkie, Polska
Cersanit S.A.
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

poszukuje osoby na stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Opoczno, ul. Przemysłowa 7

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA?

  • czynna obsługa wózka widłowego
  • wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych
  •  wywożenie braków i odpadów produkcyjnych
  •  dowożenie materiałów produkcyjnych
  •  kontrola stanu technicznego wózka jezdniowego.

CO OFERUJEMY SWOIM PRACOWNIKOM?

  •  zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem
  •  jasny i oparty o cele system premiowy
  • świadczenia socjalne: dofinansowanie do świąt i wypoczynku
  • ubezpieczenie grupowe – oferta dla Pracownika i członka rodziny
  • możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych
  • bezpłatny transport na trasach: Białaczów, Żarnów, Mniszków – Sławno, Przysucha, Drzewica.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

  •   wykształcenia zawodowego
  •   uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  •   doświadczenia na podobnym stanowisku
  •   odpowiedzialności i zaangażowania
  •   umiejętności pracy w grupie
  •  gotowości do pracy w systemie zmianowym.

  • Praca łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544