Operator wózka widłowego
  • Marysin (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), al. Krakowska 140A
mazowieckie, Marysin (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), al. Krakowska 140A, mazowieckie, Polska
AZAGROUP S.A.
30. 5. 2024

AZAGroup S.A. jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be i Renee w Polsce i zagranicą. Z naszego magazynu dziennie wysyłamy na terenie Polski i za granicę tysiące paczek.

Dołącz do nas i pomóż zrealizować nam wszystkie zamówienia na czas!

Zadania:

  • Obsługiwanie wózka widłowego,
  • Kompletowanie towaru, sortowanie produktów na kategorie,
  • Kontrolowanie jakości kompletowanego zamówienia,
  • Weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie zamówień,
  • Identyfikowanie i rejestrowanie powstałych niezgodności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • wysokiego stopnia zaangażowania i dokładności,
  • gotowości do fizycznej pracy i braku przeciwwskazań zdrowotnych.

Z naszej strony zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • zmianowy system pracy.
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, wydarzenia integracyjne

  • Praca mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080