Operator Wózka Widłowego
  • Komorniki, k. Poznania, ul. Wiśniowa 19
wielkopolskie, Komorniki, k. Poznania, ul. Wiśniowa 19, wielkopolskie, Polska
Nagel Polska Sp. z o.o
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Nagel Polska jako Operator Wózka Widłowego!

Jesteśmy liderem w logistyce produktów spożywczych. Pracujemy w Polsce od 23 lat w Komornikach, Kopytowie, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Oferujemy pracę w zgranym zespole i nowoczesny sprzęt. Pracujemy w chłodnych warunkach (+2 - +6 stopni), co jest idealne na upały, a każdego dnia dostaniesz ciepły posiłek.

Nasze wartości to pasja, szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność i rozwój. Dzięki Twojej pracy, świeże produkty spożywcze trafiają do ponad 500 milionów Europejczyków każdego dnia. Oferujemy szkolenia i rozwój w naszej Akademii Nagel Polska.

Dołącz do nas i ciesz się stabilną pracą z dobrymi warunkami!

Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania + warunki pracy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność ze względu na pracę zmianową (dwie lub trzy zmiany),
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach,
  • miejsce pracy Komorniki koło Poznania.

To oferujemy

  • karta sportowa - MEDICOVER SPORT,
  • pakiety medyczne MEDICOVER dla pracownika i członków jego rodziny,
  • bezpłatne i dobrowolne badania profilaktyczne w ramach Programu Profilaktyki Onkologicznej Nagel DBA,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prezenty dla dzieci (Dzień Dziecka, paczki świąteczne),
  • imprezy integracyjne,
  • nagrody jubileuszowe,
  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy.

Rekrutacja z nami jest prosta i szybka:

Wyślij do nas swoją CV lub wypełnij formularz zgłoszenia. Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie. Decyzję o zatrudnieniu otrzymasz tego samego dnia.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080