Operator wózka widłowego
  • Grodzisk mazowiecki
operator wózka widłowego
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Szukasz pracy w Grodzisku Mazowieckim i posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych?Super!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowiskooperator wózków widłowych do pracy w firmie produkcyjnej.

Zapoznaj się ze szczegółami ogłoszenia i aplikuj!

Oczekujemy

  • posiadania książeczki sanepid
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT (2WJO lub 1WJO)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • zaangażowania, dokładności i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (ubezpieczenie, opłacane składki ZUS, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie)
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania finansowe)
  • bezpłatny dowóz z miejscowości Żyrardów-Międzyborów-Jaktorów-Kozerki-Grodzisk Mazowiecki
  • profesjonalne wdrożenie

Zadania

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
  • kompletacja zamówień ze skanerem
  • rozładunki i załadunki towaru
  • umieszczanie towaru w odpowiednich lokalizacjach

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055