Operator wózka widłowego bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
  • Ksawerów
Ksawerów, Ksawerów, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Ksawerowie, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy.

Zadania:

  • Transport komponentów na produkcję
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Obsługa wózka widłowego uprawnienia UDT min. II WJO
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność- praca na 2 zmiany (6-14, 14-22), od września 3 zmiany.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Bezpłatny transport Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice.

Łódź - ul. Kościuszki, Mickiewicza, Radwańska, Paderewskiego, Rzgowska, Tuszyńska, Politechniki, Rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Prądzyńskiego, Dubois,

Łask ul. Warszawska,

Dobroń ul. Pabianicka,

Chechło Drugie,

Pabianice ul. Śniadeckiego, Wileńska, Orla, Świętokrzyska, Grota-Roweckiego, Nawrockiego, Konstantynowska.

  • Dofinansowanie do obiadów
  • Wczasy pod gruszą
  • Platforma My Benefit
  • Świadczenie pieniężne na gwiazdkę/zajączek
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 571 306 080

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Ksawerów
  • Operator Ksawerów
  • Operator maszyn Ksawerów
  • Ksawerów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914