Operator wózka widłowego - bezpłatny dowóz do pracy!
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Pruszków
Pracodawca
Dodano
16.05.2024
Numer referencyjny
22355_42277

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie miesięczne 4800 zł brutto oraz premie do 1000 zł brutto!
  • Pracę w systemie dwóch zmian 7.00-15.00/15.00 - 23.00 od poniedziałku do piątku,
  • pracę w ciepłym i suchym magazynie z sprzętami i akcesoriami IT,
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy z Pruszkowa oraz Ożarowa Mazowieckiego.

ZADANIA:

  • rozładunki i załadunki za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania,
  • przyjęcie towaru i relokacja w magazynie,
  • obsługa skanera magazynowego,
  • kompletacja zamówień.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania,
  • umiejętność pracy z komputerem oraz skanerem.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV! To na Ciebie właśnie czekamy!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy: Pruszków

  • Praca Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322