Operator wózka widłowego
  • Tychy
operator wózka widłowego
Rybnik, Tychy, Śląskie, Polska
Praca Śląsk
18. 7. 2024

Operator wózka widłowego Tychy znanym na rynku producentem zagłówków, podłokietników, bolsterów, poszyć i pianek siedzeń samochodowych.
Zakres obowiązków:
każdy operator wózka widłowego bez względu na doświadczenie zaczyna od obsługi wózka zwanego „ pociągiem” który wyjeżdża na hale produkcyjna i dowozi na doczepionych wagonach skrzynki z detalami do produkcji. Operator wózka widłowego sam zamawia potrzebne detale używając skanera musi wiec poznać system i nazwy/wygląd detali produkcyjnych. Wózkowy i 2-3 osoby muszą te skrzynki z detalami zakapować na wagoniki i wypakować na regały przy produkcji , poza obsługą wózka jest to tez praca fizyczna.
Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę
- stawka 5100zl brutto miesięcznie
- premia frekwencyjna 100zł brutto
- premia uznaniowa do 600zł brutto
Wymagania
• Ukończony kurs operatora wózka widłowego (zdany egzamin UDT)
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6)
• W przypadku osób z Ukrainy: podstawowa znajomość języka polskiego

  • Praca Rybnik
  • Operator Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator koparki Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Operator wózków widłowych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544