Operator wózka widłowego
  • Gliwice
operator wózka widłowego
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Posiadasz minimum roczne doświadczenie jako operator wózka widłowego i posiadasz aktualne uprawnienia UDT? Praca na wysokim składzie i dowożenie komponentów na stanowiska produkcyjne to coś z czym radzisz sobie bez problemu? Mamy ofertę dla Ciebie!

Oczekujemy

  • posiada aktualnych uprawnień UDT
  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • posiadania doświadczenia zarówno w pracy przy przewozie pomiędzy magazynem a stanowiskami produkcyjnymi jak i na wysokim składzie
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • sumienności, samodzielności i rzetelności w wykonywaniu pracy
  • minimum podstawowej umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy- docelowo na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia- do 6000zł brutto
  • kwartalną premię frekwencyjną w wysokości750zł
  • bezpłatny przewóz pracowniczy z Knurowa, Zabrza i Gliwic
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in wczasy pod gruszą, opieka medyczna dla pracownika i rodziny, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do podręczników, dofinansowanie do kultury i sportu, wsparcie świąteczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Zadania

  • obsługa wózków widłowych (bocznych i czołowych), transport surowców na linie produkcyjne, przemieszczenie produktów i półproduktów, obsługa magazynu wysokiego składowania
  • kompletacja zleceń i ich przygotowanie do dalszych czynności
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544