Operator wózka widłowego
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • realizacja prac magazynowych
  • rozładunek i załadunek samochodów przy użyciu wózka widłowego
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • aktualne UDT
  • min. pół roku doświadczenia jako operator wózka widłowego
  • umiejętność obsługi skanera i komputera
  • sprawność fizyczna
  • sumienność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5980,00 zł brutto (stawka podstawowa + 15% premii)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia do zatrudnienia bezpośredniego
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • nielimitowana kawa/herbata
  • darmowy parking dla pracowników
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941