Operator wózka widłowego
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
DN Rekrutacja
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
-obsługa magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem wózków widłowych
-praca ze skanerem
-bieżące kontrola stanu magazynu
Oczekiwania:
-uprawnienia UDT na wózki widłowe
-chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
-chęć do pracy w systemie zmianowym (8 lub 12h)
-doświadczenie w pracy na magazynie/obsługa skanera (mile widziane)
Oferujemy:
-umowa o pracę
-miesięczna premia zależna od osiąganych wyników
-możliwości rozwoju i awansu
-szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonych Specjalistów
-bardzo dobra atmosfera pracy, koleżeńskie relacje
-transport do pracy z wybranych miejscowości (Płońsk, Nasielsk i inne)
-dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, karty sportowej i prywatnej opieki medycznej dla pracownika i członków jego rodziny

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544