Operator wózka widłowego
  • Pass
operator wózka widłowego
mazowieckie, Pass, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Jeśli chcesz się rozwijać w obszarze pracy magazynowej i szukasz stałego zatrudnienia ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Poszukujemy operatorów wózków widłowych do międzynarodowej firmy prężnie rozwijającej się na rynku polskim.

Atrakcyjne godziny pracy, wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia + premie.

Lokalizacja: Błonie (powiat warszawski zachodni)

Oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT min. 2WJO
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwości samodzielnego dojazdu do pracy
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (po 6 miesiącach możliwość stałej umowy o pracę bezpośrednio przez firmę)
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania)
  • premię miesięczną w wysokości 500 zł
  • godziny pracy: 6-14, 7-15, 8-16 lub 10-18, 16-24
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych możliwość nadgodzin w soboty
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe

Zadania

  • rozładunki i załadunki towaru z użyciem wózków widłowych wysokiego składowania (retraki)
  • praca ze skanerem
  • kompletacja zamówień

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914