Operator Wózka Widłowego
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA

  • Kompletacja towaru wg. zleceń klienta
  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych
  • Prace w systemie 3-zmianowym

WYMAGANIA

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (konieczne uprawnienia UDT IIWJO)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i zielonych szkół dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

  • Praca Piła
  • Operator Piła
  • Operator maszyn Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251