Operator wózka widłowego
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

posiadasz doświadczenie jako operator wózka widłowego bocznego na magazynie wysokiego składu? jeśli tak to świetnie się składa - mamy dla Ciebie pracę!

poszukujemy operatora wózka widłowego/magazyniera do jednej z firm na terenie Świdnika!

Oczekujemy

  • kilkuletnie doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi na magazynach wysokiego składu
  • umiejętność obsługi wózka bocznego
  • aktualne uprawnienia UDT na kierowanie wózkiem widłowym
  • obsługa komputera, skanera, programów magazynowych
  • odpowiedzialność i samodzielność wykonywanych obowiązków
  • stabilność w zatrudnieniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u klienta(3 miesięczny okres próbny, a później umowa na czas określony)
  • wynagrodzenie od 4500 zł brutto do 6000 zł brutto - w zależności od Twoich umiejętności!
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w strukturach fabryki
  • kompleksowe szkolenia
  • benefity- karta multisport, opieka medyczna oraz do 50% zniżki na klasyczny pakiet cyfrowego Polsatu (Internet, telewizja, telefon)

Zadania

  • przyjęcie/rozładunki dostaw
  • kompletowanie i wydawanie materiałów na produkcję
  • rejestrowanie ruchów w systemie magazynowym
  • praca ze skanerem i programami magazynowymi
  • odpowiednie rozmieszczanie towaru oraz planowanie przestrzeni magazynowej
  • dbanie o właściwe przechowywanie produktów na magazynie
  • przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o porządek w miejscu pracy

  • Praca Świdnik
  • Operator Świdnica
  • Operator Świdnik
  • Operator maszyn Świdnik
  • Operator maszyn Świdnica
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228