Operator wózka widłowego
  • Będzieszyn
pomorskie, Będzieszyn, Pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Praca w centrum przeładunkowym w Będzieszynie.

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru za pomocą wózka widłowego
  • Transport towaru na terenie całego magazynu
  • Obsługa skanera
  • Inwentaryzacja towaru
  • Kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II WJO)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego –mile widziane

Oferta:

  • Wynagrodzenie w wysokości 5400-7690 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę do 30.09.24 z szansą na dalszą współpracę
  • Praca w miejscowości Będzieszyn
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289