Operator Wózka Widłowego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
MAERSK
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek aut dostawczych
  • rozładunek kontenerów
  • przyjęcie i wydanie produktów z magazynu
  • składowanie produktów w lokalizacjach
  • kompletowanie zamówień
  • sprawdzanie poprawności przygotowanych zleceń
  • inwentaryzacja towarów

Nasze wymagania

  • kurs obsługi wózka widłowego UDT II WJO - warunek konieczny
  • gotowość pracy w systemie II zmianowym

Mile widziane

  • praktyczne doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00; 14:00-22:00)
  • system benefitów: opieka medyczna, bony świąteczne, fundusz sportowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • system premiowy
  • świadczenia świąteczne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damco moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damco moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Administratorem danych osobowych jest Damco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie (96-320), przy ul. Logistyki 3 („Damco Poland”), telefon numer +48 22 541 42 50W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres e-mail ewelina.kosmalska@damco.com .Dane osobowe będą wykorzystywane przez Damco Poland w celach rekrutacyjnych, przez czas, na jaki zgoda na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych zostanie udzielona.Podanie danych jest dobrowolne, jednak nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili cofnięta.Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo żądania przeniesienia danych.Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

  • Praca Gdańsk
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator koparki Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849