Operator wózka widłowego
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Koszalin
Pracodawca
Dodano
24.04.2024
Numer referencyjny
22208_41837

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4500-4700 zł brutto miesięcznie
  • Premia wydajnościowa w wysokości 12%
  • Dodatkowe benefity za pracę nocną (40%)
  • Możliwość awansu po okresie próbnym
  • Wolne weekendy
  • Ścieżka do zatrudnienia bezpośredniego w strukturach firmy
  • Karta Multisport po okresie próbnym

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w środowisku magazynowym
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • Motywacji i zaangażowania

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek, rozładunek oraz relokacja towaru
  • Praca ze skanerem
  • Wykonywanie innych zadań magazynowych

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój i innowacje, aplikuj już dziś!

Rozwijaj swoją karierę w logistyce z APT JAGA Recruitment! Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Praca Koszalin
  • Operator Koszalin
  • Operator koparki Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Operator wózków widłowych Koszalin
  • Operator maszyn budowlanych Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570