Operator Wózka Widłowego
  • Gdańsk, ul. Elbląska 110
pomorskie, Gdańsk, ul. Elbląska 110, pomorskie, Polska
Nagel Polska Sp. z o.o
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Nagel Polska jako Operator Wózka Widłowego!

Jesteśmy liderem w logistyce produktów spożywczych. Pracujemy w Polsce od 23 lat w Komornikach, Kopytowie, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie. Oferujemy pracę w zgranym zespole i nowoczesny sprzęt. Pracujemy w chłodnych warunkach (+2 - +6 stopni), co jest idealne na upały, a każdego dnia dostaniesz ciepły posiłek.

Nasze wartości to pasja, szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność i rozwój. Dzięki Twojej pracy, świeże produkty spożywcze trafiają do ponad 500 milionów Europejczyków każdego dnia. Oferujemy szkolenia i rozwój w naszej Akademii Nagel Polska.

Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania + warunki pracy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność ze względu na pracę tylko w godzinach popołudniowych od 16:00 do 00:00,
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach,
  • miejsce pracy Elbląska 110, 80-718 Gdańsk.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie (zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca!),
  • bogate uposażenie (podstawa + premia + dodatek nocny),
  • codziennie ciepły posiłek regeneracyjny (obiad) za 0 zł,
  • 4 tys. zł na rękę za polecenie innego pracownika do pracy,
  • dodatkowa premia świąteczna z okazji Bożego Narodzenia,
  • pierwszego dnia otrzymasz ciepłą odzież ochronną oraz ciepłe obuwie ochronne,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Nagel Polsk,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Nagel Polska,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Kafeterii Szkoleń,
  • rozwój zawodowy i możliwość startowania w rekrutacjach wewnętrznych,
  • członkostwo w grupach sportowych Nagel Polska wspólne treningi oraz udział w zawodach pod banderą Nagel Polska,
  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne, wigilie firmowe, turnieje piłki nożnej itp.).

Benefity:

  • karta sportowa - MEDICOVER SPORT,
  • pakiety medyczne MEDICOVER dla pracownika i członków jego rodziny,
  • bezpłatne i dobrowolne badania profilaktyczne w ramach Programu Profilaktyki Onkologicznej Nagel DBA,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prezenty dla dzieci (Dzień Dziecka, paczki świąteczne, bilety do kina),
  • nagrody jubileuszowe,
  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy.

Rekrutacja z nami jest prosta i szybka:

Wyślij do nas swoją CV lub wypełnij formularz zgłoszenia. Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie. Decyzję o zatrudnieniu otrzymasz tego samego dnia.

  • Praca pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289