Operator wózka widłowego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
25.04.2024
Numer referencyjny
22212_41841

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Bądź mistrzem logistyki: załadunek, rozładunek i transport towarów.
  • Zapewnij doskonałość operacyjną: sporządzanie protokołów i inwentaryzacja magazynu.
  • Kontroluj jakość: przeprowadzanie kontroli przesyłek.

Czego oczekujemy:

  • Uprawnienia UDT to Twój klucz do sukcesu.
  • Precyzja: punktualność i dyspozycyjność to Twoje drugie imię.
  • Zaangażowanie: odpowiedzialność to fundament Twojej pracy.
  • Plus: znajomość obsługi komputera to Twój atut.

Co zyskujesz:

  • Pewność: umowa o pracę tymczasową i wynagrodzenie 4850 zł brutto.
  • Motywacja: premia wydajnościowa do 12%.
  • Komfort: podwójny dodatek za godziny nocne.
  • Zdrowie i forma: karta Multisport w zasięgu ręki.
  • Harmonia: praca w systemie zmianowym, która pasuje do Twojego życia.

Miejsce, które docenia Ciebie: Łódź, ul. Nowe Sady.

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz i dołącz do zespołu, który napędza zmiany!

Rozpocznij ekscytującą podróż z APT JAGA Recruitment!

Czy jesteś gotowy na pracę, która porusza? Dołącz do naszego zespołu w APT JAGA Recruitment i stań się niezbędnym ogniwem w łańcuchu dostaw naszego klienta. Oferujemy Ci nie tylko pracę, ale ścieżkę do rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072