Operator wózka widłowego
  • Roszków
wielkopolskie, Roszków, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

AW/A/OWW/10/24

Obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego
  • Transport wewnątrzzakładowy towarów
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Foliowanie i oznaczanie towaru
  • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozładunek towaru na półki magazynowe

Wymagania

  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT
  • Ważna książeczka sanepidowska
  • Rzetelność oraz odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • Aktywne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Praca w systemie 3 zmianowym / 4 brygadowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto miesięcznie, które będzie stanowiło solidną podstawę finansową.
  • Premie: dodatkowo, w ramach programu premiowego, przewidujemy możliwość uzyskania premii w wysokości od 450 do 850 zł brutto miesięcznie.
  • Umowa o pracę: Zapewniamy umowę o pracę na pełny etat, bezpośrednio z pracodawcą, co gwarantuje stabilność zatrudnienia oraz pełne prawa pracownicze.
  • Przerwy wliczone w czas pracy
  • Kompleksowe szkolenie oraz pełne wsparcie w procesie wdrożenia do pracy, aby zapewnić płynne i komfortowe rozpoczęcie kariery w firmie

  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy.
  • Wyślij CV, a My skontaktujemy się z Tobą.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377