Operator Wózka Widłowego
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Obsługa wózka widłowego
  • Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie zamówień)
  • Sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodnie ze specyfikacją dostawcy
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Posiadanie uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca w systemie 3 - zmianowym)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Piła
  • Operator Piła
  • Operator maszyn Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179