Operator wózka widłowego
  • Kętrzyn
operator wózka widłowego
Kętrzyn, Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

W pracy cenisz sobie dobrą atmosferę? Nie boisz się nowych wyzwań i szukasz pracy, która dostarczy Ci satysfakcji? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Praca w dużej, międzynarodowej firmie w Kętrzynie OD ZARAZ!

Rozpocznij pracę z nami na stanowisku operator wózka widłowego!

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT
  • dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(opłacone składki, płatny urlop),
  • owocowe poniedziałki
  • stałą opiekę profesjonalnego konsultanta,
  • pracę w miłej atmosferzei bardzo znanej międzynarodowej firmie,

Zadania

  • dostarczanie wyrobów na linie produkcyjną,
  • obsługa zamówień na magazynie,
  • obsługa wózka widłowego.

  • Praca Kętrzyn
  • Operator Kętrzyn
  • Operator maszyn Kętrzyn
  • Kętrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289