Operator wózka widłowego
  • Brzesko
Brzesko, Brzesko, małopolskie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie transportu kołowego na terenie hal i terenów przyległych,
  • Prowadzenie prac transportowo - załadunkowych w magazynie wysokiego składowania,
  • Kontrola stanu technicznego wózka przed przystąpieniem do pracy,
  • Prowadzenie prac transportowo – załadunkowych zgodnie z przepisami BHP oraz poleceniami przełożonego,
  • Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • Tankowanie paliwa, wymiana butli lub ładowanie baterii,
  • Zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii,
  • Przestrzeganie terminów niezbędnych przeglądów okresowych,
  • Utrzymanie czystości w składach magazynowych oraz na terenach wydziałowych.

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (warunek konieczny),
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Doświadczenie jako operator wózka.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka LuxMed w przyzakładowej placówce medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów),
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

  • Praca Brzesko
  • Operator brzeski
  • Operator Nowe Brzesko
  • Operator Lewin Brzeski
  • Operator Brzesko
  • Operator maszyn Brzesko
  • Operator maszyn Lewin Brzeski
  • Operator maszyn Nowe Brzesko
  • Operator maszyn brzeski
  • Brzesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567