Operator Wózka Widłowego
  • Szymanów
mazowieckie, Szymanów, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • ✅ Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących
  • ✅ Wystawianie produktu do tunelu chłodniczego
  • ✅ Kompletacja
  • ✅ Wywożenie z hal produkcyjnych odpadów i materiałów kategorii III
  • ✅ Utrzymanie czystości na magazynie
  • ✅ Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego oraz wyrobu niepełnowartościowego do magazynu odpadów
  • ✅ Numerowanie palet z produktem gotowym

Wymagania pracodawcy

  • ✅ Uprawnienia na wózki widłowe UDT/ WJOII
  • ✅ Badania sanepidowe
  • ✅ Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • ✅ Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • ✅ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ✅ Pracę w systemie czterobrygadowym
  • ✅ Stawkę godzinową 32,00 zł brutto
  • ✅ Transport z miejscowości: Żyrardów, Sochaczew, Łowicz

  • Praca mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080