OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Gryfice
Gryfice, 72-342 Grądy k/Gryfic, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie
LASLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 5 300 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
• odwożenie wyrobów gotowych z fabryki na plac, • dostarczenie odpowiednich palet do produkcji, • dostarczenie
wymaganych nawozów i komponentów do produkcji, • załadunek ciężarówek, w tym skanowanie palet.

Inne wymagania
[Inne : • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie oraz terminowe wynagrodzenie. • Program poleceń pracowniczych (nagroda
za polecenie pracownika, który przepracuje w firmie 6 miesięcy) – 1.000 zł. netto. • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
w ramach rekrutacji wewnętrznych. • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe. • Świadczenia pieniężne z okazji
Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Gryfice
  • Operator Gryfice
  • Operator maszyn Gryfice
  • Gryfice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584