Operator wózka widłowego
  • Katowice
operator wózka widłowego
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy od zaraz? Dobrze trafiłaś/-eś!

Dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych, poszukujemy osób na stanowisko operatora wózka widłowego

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia
  • chęci do pracy z elastycznym grafikiem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
  • atrakcyjne premie
  • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic

Zadania

  • praca przy maszynach
  • kontrola gotowego produktu
  • obsługa wózka widłowego

  • Praca Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315