Operator wózka widłowego
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
15. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego.

AW/UPM/OWW/09/2024

Twoje zadania:

  • dbanie o prawidłowy przepływ wyrobów w obszarze produkcji
  • transportowanie towarów w obrębie magazynu za pomocą wózka widłowego
  • rozładunek i załadunek towarów, a także uzupełnianie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • możliwość dojazdu do pracy we własnym zakresie

To oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5600 zł/brutto + premia kwartalna
  • gwarantowana podwyżka podstawy po 6 miesiącach pracy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • po okresie wdrożenia możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584