Operator wózka widłowego
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódź Voivodeship, Polska
OSDW Azymut sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki przy pomocy wózka widłowego
  • Obsługa doku rozładunkowego, odbiór i rozmieszczenie ładunku
  • Wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
  • Pakowanie i wysyłka zamówionych towarów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – UDT IIWJO - WARUNEK KONIECZNY
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa (8:00 – 16:00; 16:00 – 24:00 + jedna niedziela w miesiącu)
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników

Co nas wyróżnia:

  • Naszym atutem jest kompleksowość oferowanych usług. Dotychczasowe doświadczenie w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi daje gwarancję doskonałej obsługi Wydawców.
  • Jesteśmy liderem sprzedaży wśród bibliotek w Polsce - już ponad 2800 bibliotek doceniło współprace z naszą firmą. Bogata oferta, funkcjonalny Magazyn Wirtualny – to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

Działania w zakresie zaangażowania społecznego:

  • Naszą społeczną aktywność podejmujemy z myślą o naszych klientach i społecznościach skupionych przy rynku wydawniczo – księgarskim.
  • Stworzyliśmy Noc Księgarń – ogólnopolskie wydarzenie kulturalne mające nie tylko upowszechniać czytelnictwo, ale także promować niezależne księgarnie stacjonarne.
  • Ciągle powiększamy grono Wydawców i ilość tytułów dostępnych w specjalnej serii Wielkie Litery. Wielkie Litery to nowe wydania książek z większą czcionką. Dzięki dużej, wyraźnej czcionce lektura Wielkich Liter jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym, w tym przede wszystkim seniorom.

Azymut w liczbach:

  • W ciągu ponad 20 lat pracy na polskim rynku książki zdobyliśmy zaufanie ponad 1100 księgarzy.
  • W nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie posiadamy łącznie ponad 65 tys. indeksów od około 1000 wydawnictw.
  • Nasze centrum logistyczne w Strykowie umożliwia realizację w ciągu doby 40 tys. linii zamówień.

Jesteśmy nowoczesną firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. W swojej ofercie posiadamy ponad 65 tys. produktów. Są wśród nich publikacje z bardzo wielu dziedzin - książki naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystyka, literatura dziecięca, a także książki ilustrowane. Oferujemy też multimedia, puzzle oraz gry planszowe i logiczne. Dystrybuujemy również zabawki, artykuły szkolne i papiernicze. Na rynku działamy ponad 20 lat jako część Grupy PWN.

  • Praca Stryków
  • Operator Stryków
  • Operator maszyn Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690