Operator Wózka Widłowego
  • Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3
dolnośląskie, Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3, dolnośląskie, Polska
Gestamp Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania,

spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie wózków widłowych,
  • Dostarczanie komponentów na produkcję, przewożenie komponentów na obszar magazynu,
  • Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych,
  • Prowadzenie dokumentacji, kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • Obsługiwanie komputera oraz drukowanie etykiet z systemu SAP,
  • Obsługa skanera, uczestnictwo w inwentaryzacji.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (UDT) wraz z wymianą butli gazowej,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych z napędzie gazowym lub elektrycznym,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania oraz w obsłudze systemu SAP.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o gruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń zawodowych oraz językowych,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Dopłatę do wypoczynku,
  • Dopłatę do dojazdów do pracy,
  • Premię miesięczną.

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690