Operator wózka widłowego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, śląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Rzeszów
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
OPW/2024/08/28/EB

OFERUJEMY:

  • Stałą podstawę+ premie,

  • Umowę o pracę tymczasową,

  • Pracę w systemie 3 zmianowym pn-pt,

  • Pakiet benefitów, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Załadunek i rozładunek przesyłek z pojazdów,

  • Transportowanie i sortowanie przesyłek na właściwe pola relacyjne,

  • Sporządzanie protokołów na wszystkie ujawnione nieprawidłowości,

  • Sporządzanie inwentaryzacji stanów magazynowych,

  • Przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek pod względem zgodności parametrów dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych,

  • Wykonywanie pracy zgodnie z wymogami Regulaminu Pracy, przepisów BHP, HACCP, ADR i Gospodarki Odpadami.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Uprawnień na wózek widłowy (potwierdzony pozytywnym wynikiem egzaminu przez komisję UDT ) lubprawo jazdy kategorii "B"

  • Znajomość obsługi komputera

Do swojego CV prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli rodo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Rekrutujemy dla klienta który jest światowym przedsiębiorstwem logistycznym.

Aktualnie poszukujemy zdecydowanego kandydata z uprawnieniami UDT lub czynnymi prawa jazdy kat. B na stanowisko: Operatora.

  • Praca Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536