Operator wózka widłowego 4350 zł brutto - Polkowice
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Do naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów:

Operator Wózka Widłowego / Polkowice

Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Polkowicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami dla największych koncernów samochodowych.

Oczekujemy:

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • doświadczenia w pracy na wózku widłowym- mile widziane,
  • doświadczenia magazynowego- mile widziane.

Twoje zadania:
  • proste prace magazynowe,
  • kompletowanie i sortowanie towaru na podstawie dokumentacji,
  • relokacja towaru przy pomocy wózka widłowego

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4350 zł brutto + premia 150zł brutto+ dopłata za nocki,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę trzyzmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- Monika 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Międzynarodowa Firma

  • Praca Polkowice
  • Operator Polkowice
  • Operator maszyn Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851