Operator wózka widłowego
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
Intraservis Praca
28. 8. 2024

Duży kompleks logistyczny zaprasza do współpracy operatorów wózków widłowych.Praca w Mławie!

Obowiązki

  • kierowanie wózkiem widłowym;
  • konserwowanie pojazdu;
  • załadunek i rozładunek towaru;
  • przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów;
  • organizacja pracy własnej;
  • składowanie i właściwe przechowywanie magazynowanego towaru.

Wymagania

  • umiejętne posługiwanie się dokumentacją magazynową;
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00), 1-2 soboty w miesiącu robocze.
  • Stawkę godzinową 25,71 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne 4320 - 5660 zł netto.
  • Dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 31,84 zł. Wynagrodzenie miesięczne 5350 - 7000 zł.

  • Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl.

  • Praca Ciechanów
  • Operator Ciechanów
  • Operator maszyn Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544