Operator Wózka Widłowego
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ASISTWORK Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa
  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniami i instrukcjami
  • Przestrzeganie harmonogramów oraz terminów realizacji zleceń
  • Przeprowadzanie codziennych kontroli technicznych wózka widłowego
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesów logistycznych
  • Zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Aktualne uprawnienia na operatora wózka widłowego
  • Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących pracy na wózkach widłowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi systemów magazynowych (np. SAP)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet socjalny (w tym zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Wyjazdy integracyjne (w tym zagraniczne)
  • 100% płatne nocki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087