OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 3 Miejsca -Praca Niemcy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres prac

Załadunek i rozładunek ciężarówek (Lkw).

Przygotowywanie towarów do produkcji oraz wysyłki.

Obsługa bocznego wózka widłowego

Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od potrzeb firmy.

WYMAGANE UPRAWNIENIA

WYMAGANIA:

Od Kandydatów oczekujemy:

-gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie,

-doświadczenia i uprawnień

-auta aby nie było problemów z dojazdem, ewentualnie 1 auta na 2 osoby - mile widziani Koledzy,

-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym,

OFERUJEMY:

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

- STAWKĘ 16,00 Euro/h Brutto - wymagana znajomość języka angielskiego,

- STAWKĘ 16,30 Euro/h Brutto - wymagana znajomość języka niemieckiego , poziom podstawowy,

-zorganizowane zakwaterowanie,

-polską umowę o pracę tymczasową,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld,

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

103 077
18 849