Operator Wózka Widłowego
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Codzienna obsługa wózka
  • Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów
  • Zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem
  • Pakowanie i pikowanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Przestrzeganie przepisów BHP

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Uprawnienia UDT Ido obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Znajomość systemów magazynowych typu WMS (mile widziane)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055