Operator wózka widłowego
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów, który zrewolucjonizował światową kulturę grillowania i jest wiodącym producentem grillów, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Zadania:

• Obsługa wózka widłowego

• Przyjmowanie dostaw, i sprawdzanie zgodności ilościowej i jakościowej

• Rozlokowywanie towarów na magazynie

• Obsługa skanera z systemem SAP

• Praca zgodna z określonymi standardami

Wymagania:

• Uprawnienia UDT na wózek widłowy

• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania

• Mile widziana znajomość systemu SAP

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Weber

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

• Premia produkcyjna do 10%

• Dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

• Możliwość dołączenia do programu emerytalnego po 3 miesiącach pracy

• System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń

• Dofinansowanie do posiłków w kantynie

• Zniżki na firmowe produkty • Program płatnych poleceń (wypłacany wg. regulaminu)

• Whirpool Family&Friends

• Program Wsparcia Pracowników

• Pakiet powitalny

•Spotkania integracyjne

• Inicjatywy dobroczynna

• Strefa relaksu (np. siłownia na zewnątrz)

• Dostęp do firmowego parkingu samochodowego i rowerowego

  • Praca Bytom
  • Operator Bytom Odrzański
  • Operator Bytom
  • Operator koparki Bytom
  • Operator maszyn Bytom
  • Operator maszyn Bytom Odrzański
  • Operator wózków widłowych Bytom
  • Operator maszyn budowlanych Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536