Operator wózka widłowego
  • Trzcinica
Trzcinica, Trzcinica, Wielkopolskie, Polska
GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • sektorowanie surowca i wyrobu gotowego
  • obsługa depaletyzatora
  • wystawianie niezbędnych dokumentów magazynowych np. PZ

WYMAGANIA:
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych min. 2 lata
  • pracy zgodnej z przepisami BHP
  • zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przejrzysty i konkurencyjny system wynagrodzeń – pensja zasadnicza + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego - jasno ustalona ścieżka kariery
  • profesjonalny system szkoleń wstępnych przygotowujących do samodzielnej pracy
  • dobrą atmosferę pracy

  • Praca Trzcinica
  • Operator Trzcinica
  • Operator maszyn Trzcinica
  • Trzcinica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293