Operator Wózka Widłowego | UDT WJO II | Od zaraz
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Operatora Wózka Widłowego z UDT WJO II

Miejsce pracy: Józefosław k.Piaseczna

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Transport materiałów i palet na terenie magazynu
  • Rozkładanie towarów
  • Kompletacja zamówień

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT WJO II - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Gi Group
  • Wynagrodzenie 5800 zł brutto
  • Premia po okresie próbnym
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy!
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Bezpłatny dojazd z miejscowości takich jak: Warka, Góra Kalwaria, Kawęczyn, Konstancin Jeziorna, Garwolin, Żabieniec, Warszawa ul. Puławska i okolic

  • Praca Piaseczno
  • Operator Piaseczno
  • Operator maszyn Piaseczno
  • Operator koparki Piaseczno
  • Operator maszyn budowlanych Piaseczno
  • Operator wózków widłowych Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544