Operator Wózka Widłowego | Produkcja | Od zaraz
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: w Kaniach k. Pruszkowa.

Czym będziesz się zajmować?

  • Załadunkiem i rozładunkiem towarów z wykorzystaniem wózka widłowego.
  • Weryfikacją ilościową i jakościową dostaw zgodnie z dokumentacją.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia - to nasz jedyny konieczny wymóg.
  • Uprawnień na Wózki Widłowe UDT - jesteśmy gotowi Cię wspierać, abyś rozwijał swoje umiejętności
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia
  • Dodatki za pracę w nocy (+30% stawki godzinowej) oraz za pracę w systemie 4-brygadowym (+20% stawki).
  • Bogaty pakiet socjalny, obejmujący dofinansowanie do wypoczynku, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz wsparcie finansowe na zajęcia sportowe i szkolenia.
  • Dofinansowanie posiłków w naszym bufecie na terenie fabryki.
  • Co miesiąc otrzymasz paczkę z kosmetykami firmowymi
  • Szkolenie wprowadzające, pełne wsparcie na start oraz odzież roboczą
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy i z powrotem z wielu okolicznych miejscowości, w tym m.in.: Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, a nawet Warszawa.

  • Praca Żyrardów
  • Operator Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Operator maszyn Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544