Operator wózka typu heftruck
  • Komprachcice
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
APN Agencja Pracy
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa wózka widłowego typu heftruck w firmie zajmującej się recyklingiem butelek typu PET. Praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) w systemie 6/4 (6 dni praca, 4 dni wolne).

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:
  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 112,5 euro/tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 37,5 euro/tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Praca Komprachcice
  • Operator Komprachcice
  • Operator maszyn Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179