Operator Wózka Transportu Poziomego
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz:

Odpowiedzialny za odbieranie palet z Magazynu Wyrobów Gotowych  i załadunek przy pomocy wózka widłowego unoszącego do 30 cm.

Nasze wymagania:

  • 0,5 roku doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
  • stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych UDT
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
  • precyzyjność, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły).

Wymagania

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek za pracę w magazynie mroźni,
  • posiłki regeneracyjne,
  • dostęp do kuchni z lodówką, mikrofalą i wodą,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bony świąteczne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska,
  • duży bezpłatny parking,
  • kompleksowe wdrożenie w Twoje przyszłe obowiązki,
  • możliwości rozwoju w kierunku operatora wysokiego składowania.

  • Praca Legionowo
  • Operator Legionowo
  • Operator maszyn Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388