OPERATOR WÓZKA JEZNDNIOWEGO Z UDT
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
ERGIS
28. 9. 2024

Środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań poszukuje pracowników na stanowisko OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO do zakładu produkcyjnego w Oławie!
Dołącz do zespołu ERGIS!
OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO
Miejsce pracy: Oława, ul. Zwierzyniecka 12
Opis stanowiska:
- monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych przyprodukcyjnych,
- przygotowanie surowców i materiałów do produkcji,
- dostarczanie na czas materiałów i surowców do linii produkcyjnych,
- odbieranie wyrobu gotowego z linii produkcyjnych,
- kompletacja i przepakowywanie wyrobu gotowego.
Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie,
- Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych,
- Gotowość do pracy zmianowej,
- Podstawowa znajomość obsługi komputera,
- Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.
Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie - praca na podstawie umowy o pracę,
- Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę!
- Dofinansowanie do dojazdów do pracy i wypoczynku,
- Finansowanie podnoszenia kwalifikacji np. szkolenia SEP,
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym.
Jeśli chcesz dołączyć do grona pracowników ERGIS, wyślij do nas CV!
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane aplikacje.
Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

  • Praca Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291