Operator Wózka Jezdniowego ze zmiennym wysięgiem (Jaworze)
  • Kalisz Pomorski
Kalisz Pomorski, Kalisz Pomorski, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunki /rozładunki palet;

  • transport elementów na terenie bazy;

  • obsługa wózka widłowego ze zmiennym wysięgiem (wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem) i dbanie o prawidłowy stan techniczny;

  • współpraca z innymi działami firmy;

  • usuwanie drobnych usterek i awarii.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego – min. poziom podstawowy;

  • doświadczenie przy załadunkach/rozładunkach;

  • uprawnienia UDT.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • platformę językową;

  • pakiet ubezpieczeń.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

  • Praca Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz Pomorski
  • Operator maszyn Kalisz Pomorski
  • Kalisz Pomorski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584