Operator wiertnicy/Wiertacz. Praca od zaraz
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska firma REMEA zajmująca się badaniami środowiskowymi, geologicznymi i geotechnicznymi zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator wiertnicy/Wiertacz – praca na terenie Polski

Baza przyjazdowa - wyjazdowa – Brwinów.

Wynagrodzenie:

- Stawka to 5000-7500 zł na rękę za miesiąc (w tym diety + premia + praca w terenie).

Zadania:

- obsługa wiertnicy geologicznej,

- wiercenie w rurach osłonowych,

- obsługa sondy statycznej,

- wiercenie rdzeniowane.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenia przy obsłudze wiertnic,

- aktualne prawo jazdy kat. B,

- odpowiedzialności i uczciwości.

Wypłaty:

- ostatniego dnia każdego miesiącana konto.

Czas pracy:

- od poniedziałku do piątku od 7 do 18,

- posiłek regeneracyjny.

Mieszkanie i odzież:

- zapewnia, opłaca i zabezpiecza pracodawca.

Zatrudnienie:

- Polska umowa o pracę.

Benefity:

- ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez firmę,

- opieka medyczna Allianz po okresie próbnym finansowana przez firmę,

- karta Multisport współfinansowana przez firmę,

- świadczenie świąteczne i urlopowe z funduszu socjalnego pracodawcy,

- zwrot za bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej,

- zwrot za okulary korekcyjne,

- program lojalnościowy dla długoletnich pracowników.

UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane praca w terenie i zdecydowane !

Biuro czynne do 16, po 16 nikt nie odbiera – prosimy o sms i oddzwonimy.

Prosimy o kontakt  na 502-267-530

  • Praca Brwinów
  • Operator Brwinów
  • Operator maszyn Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659